Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 FREELANCER

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Dawy
Svobodník
Svobodník
Dawy


Poeet p?íspivku : 4
Odkud jsem : Cheb - Czech republic
Registration date : 06. 01. 06

FREELANCER Empty
PříspěvekPředmět: FREELANCER   FREELANCER EmptySun 8 Jan ŕ 14:11

FREELANCER Fl18vb ahoj ,,, přemýšlel jsem co sem dát abych nezasvěcené co nejlíp informoval o hře nazvané Freelancer ,,, je to vesmírný simulátor s RPG prvky ,,, a hlavně je to hra ve které se můžete navzájem potkávat se svými kamarády (i nepřáteli) někde ve virtuálním světě ,,, a tady je několik postřehů lidí , kteří tuhle hru mají tak rádi ,,, myslím si že tyhle řádky které budou následovat ,,, přesně popisují o čem tahle hra vlastně je ,,,

proč vlastně hrajeme tuhle hru ???

[n*o] Richi write ,,, Je to zvláštní hra. Jestli vás baví vesmírné simulátory, vzpomínáte se slzou v oku na Elite, Wing Comander a pod, raději si ji nepouštějte.
Mohli by jste dopadnout jako stovky a tisíce lidí po celém světě, jako já - totálně do té hry zblbnete a strávíte tisíce (to není vtip) hodin hraním FL v singlu a hlavně po síti.
Je to totiž o svobodě. Můžete po síti létat sám za sebe, můžete být členem klanu které tam už jsou, můžete si založit klan vlastní. Můžete být obchodník, pirát, terorista, policie, navy. K čertu, můžete být co vlastně chcete.
Záleží jen na vás jestli zrovna budete chtít bojovat nebo si jen pokecat, lestli si dáte duel s kamarádem nebo s nepřítelem.
Opatrně s Freelancerem. Jestli vás podobné hry baví je silně návykový.
Pokud jste ženatí či vdané, ujistěte se že budete mít doma podporu ke zmizení z "našeho" světa do vesmíru každý den několik hodin. Naši spolubydlící mají často udivující nepochopení.
Jak říkám, strávíte tisíce tisíce hodin někde ve vesmíru, v nějakém temném koutě Siria.

[n*o] Omako write ,,, Čauki, jojo je to tak jak píše Richi, je to hrozně návyková hra pro ty co tomu dokážou propadnout. Málokterá hra dokáže tak chytit za duši jako právě Freelancer. A je dobře že existuje tolik modifikaci na tuto hru. Některé jsou povedené dost a některé méně ale každopádně vždy nabídnou jiný styl hry, jiné systémy a jiné přátelé ale i nepřátelé. Jedno je však jisté že je to zatraceně dobrá hra.

[n*o] Neuromancer write ,,, Ano, Freelancer je vskutku skvělá hra, mě se líbí to, že s tam člověk opravdu může dělat co chce (Od toho je to taky ''Freelancer''), prostě si někdy jdu zabojovat, a často si prostě jen tak lítám vesmírem a kochám se dokonalým pozadím mezihvězdného prostoru. To je na tom to nádherný, že je tam člověk svobodnej.......


Berte to jen jako malou upoutávku k této hře ,,, je mnoho modifikací a herních módů a serverů kde se dá hrát ,,, věřte mi VESMÍR je ...

FREELANCER Dawyyy7mx


Naposledy upravil dne Mon 9 Jan ŕ 2:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.neworder.ic.cz
Hejhulak
Rotmistr
Rotmistr
Hejhulak


Poeet p?íspivku : 40
Odkud jsem : Opava
Registration date : 14. 12. 05

FREELANCER Empty
PříspěvekPředmět: Re: FREELANCER   FREELANCER EmptyMon 9 Jan ŕ 3:00

Vypada to docela zajímavě tu hru jsem jeste nehrál da se nekde stahnout je to free ?
Návrat nahoru Goto down
Dawy
Svobodník
Svobodník
Dawy


Poeet p?íspivku : 4
Odkud jsem : Cheb - Czech republic
Registration date : 06. 01. 06

FREELANCER Empty
PříspěvekPředmět: Re: FREELANCER   FREELANCER EmptyWed 11 Jan ŕ 15:26

Hejhulak napsal:
Vypada to docela zajímavě tu hru jsem jeste nehrál da se nekde stahnout je to free ?

ahoj ,,,
je fakt , že jsem se touhle otázkou ještě nezaobíral ,,, většinou do klanu přicházejí lidi co už FL už mají instalovanou ,,, je to starší hra (snad několik let) takže originálka není tak moc drahá (kolem 300) ,,, nebo je možnost se poptat v okolí jestli ji někdo nevlastní ,,, jestli se to dá volně stáhnout ??? to fakt teď netuším ,,, snad přes DC++ , nebo něco podobného ??? zjistím a doplním ,,,
jinak více informací najdete na našem portálu ,,, www.neworder.ic.cz je tam několik obrázků ze hry i krátké video natočené jedním členem klanu ,,,
můžete se taky podívat na oficiální stránky FL ,,, http://www.microsoft.com/games/freelancer/
Návrat nahoru Goto down
http://www.neworder.ic.cz
SYNC
Praporčík
Praporčík
SYNC


Poeet p?íspivku : 91
Odkud jsem : Ostrava
Registration date : 14. 12. 05

FREELANCER Empty
PříspěvekPředmět: Re: FREELANCER   FREELANCER EmptyThu 12 Jan ŕ 5:01

Stahnul jsem si demo vice na www.clany.unas.cz
HL.Stránka alien alien alien
Návrat nahoru Goto down
http://www.clany.unas.cz
Illusion
Svobodník
Svobodník
Illusion


Poeet p?íspivku : 4
Odkud jsem : Ostrava, Rožnov pod Radhoštěm
Registration date : 10. 05. 06

FREELANCER Empty
PříspěvekPředmět: Stahnutí FL   FREELANCER EmptyWed 10 May ŕ 10:30

Hele kdyžtak mi pisni na icq (309267383) pošlu ti instalačku cca Smile Par Kb Smile

Jo klučí ? Kde hrajete ? Doporučím www.darksunrise.net - FL
Jinak ti co ještě nehrály doporučuju zahrat je to fakt bomba Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.darksunrise.net
Sponsored content





FREELANCER Empty
PříspěvekPředmět: Re: FREELANCER   FREELANCER Empty

Návrat nahoru Goto down
 
FREELANCER
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Freelancer-
Přejdi na: