Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pro nově Registrované

Goto down 

Dokázali jste se zaregistrovat a přihlásit ?
ano
Pro nově Registrované G8no100%Pro nově Registrované D2jq
 100% [ 5 ]
ne
Pro nově Registrované G8no0%Pro nově Registrované D2jq
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 5
 

AutorZpráva
SYNC
Praporčík
Praporčík
SYNC


Poeet p?íspivku : 91
Odkud jsem : Ostrava
Registration date : 14. 12. 05

Pro nově Registrované Empty
PříspěvekPředmět: Pro nově Registrované   Pro nově Registrované EmptyWed 11 Jan ŕ 9:26

Uvedená registrace na stránkách www.clany.unas.cz se týká pouze našeho fóra na stránce www.clany.forumzen.com Pokud vám nejde registrace čtěte.
Zaregistroval jsem se, ale nemohu se přihlásit!
Nejprve zkontrolujte, že zadáváte správné uživatelské jméno a heslo. Pokud jsou v pořádku, pak se mohla odehrát jedna z následujících dvou věcí. Pokud je umožněna podpora COPPA a klikli jste při registraci na odkaz Je mi méně než 13 let budete muset následovat zaslané instrukce. Pokud toto není ten případ, pak váš účet musí být aktivován. Některé boardy potřebují aktivaci všech nových registrací, buď Vámi nebo administrátorem před tím, než se můžete přihlásit. Když jste registrovali, byli byste k tomuto vyzváni. Pokud vám byl zaslán e-mail, následujte instrukce v něm obsažené, pokud jste tento email neobdrželi, ujistěte se, že vámi zadaná emailová adresa je platná ? Jeden důvod, proč se aktivace používá je zmenšit možnost červených uživatelů obtěžujících board anonymně. Pokud si jste jisti, emailová adresa, kterou jste použili je platná, zkontaktujte administrátora boardu.
Proč se nemohu přihlásit ?
Už jste se zaregistrovali ? Před přihlášením je nutné se nejdříve registrovat. Byla vám na fóru zakázána činnost (v takovém případě se tato skutečnost zobrazí) ? Pokud ano, kontaktujte administrátora a ptejte se na důvody. Pokud jste se registrovali, nebyli jste z fóra vyloučeni a stále se nemůžete přihlásit, znovu zkontrolujte přihlašovací jméno a heslo. Obvykle toto bývá ten problém a pokud není, kontaktujte administrátora, možná má chybné nastavení fóra.
Pokud ano to nepomůže kontaktujte mě SYNC (nějak to vyřešíme)
Návrat nahoru Goto down
http://www.clany.unas.cz
 
Pro nově Registrované
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: MIMO MÍSU-
Přejdi na: